Витоша Бистрица и Ботев Враца ще приключат 30-ия кръг в

...

НА ЖИВО: Хеттрик в за Емил Стоев от Ботев Враца!

Витоша Бистрица и Ботев Враца ще приключат 30-ия кръг в Първа лига с мач, който може дефинитивно да фиксира позициите на всички отбори в група А от втората осмица.

Резултатът на този стадий е 1:4 . Емил Стоев откри резултата в 15-ата минута. Десет минути по-късно Стоев вкара за повторно. В 28-ата минута Домовчийски направи преднината на гостите класическа. В 30-ата минута Георги Купенов с глава понижи изоставането на Витоша. Емил Стоев приключи хеттрика си в 41-ата минута.

Проследете развоя на срещата минута по минута в GONG.BG!

Двубоят започва в 20 часа и можете да го наблюдавате посредством директното предаване на телевизия NOVA SPORT .

Преди неговото начало Ботев Враца е втори в групата с 38 точки, на 7 пред Витоша. Бистричани могат да се надяват да изместят противника си от позицията единствено с победи до самия край. Днес всичко друго от триумф за „ тигрите” ще узакони мястото на врачани в баражите за 7-ото място.

ВИТОША – БОТЕВ ВРАЦА 1:4

0:1 Емил Стоев 15'

0:2 Емил Стоев 25'

0:3 Валери Домовчийски 28'

1:3 Георги Купенов 30'

1:4 Емил Стоев 41'

Витоша (4-2-3-1): Християн Василев – Петко Цанков, Георги Купенов, Михаил Милчев, Тодор Гочев – Ивайло Лазаров, Лъчезар Котев – Иван Вълчанов, Емил Гъргоров, Четин Садула /к/ - Григор Долапчиев;

Старши треньор: Росен Кирилов

Ботев Вр (4-5-1): Красимир Костов – Андреас Васев, Илия Миланов, Мартин Кавдански, Венцислав Керчев – Даниел Генов, Симеон Мечев, Йордан Апостолов, Емил Стоев, Петър Атанасов – Валери Домовчийски /к/;