Виторул поднесе изненада в гостуването си на Университатя (Крайова) от

...

Ривалдиньо наказа Университатя за Купата на Румъния

Виторул сервира изненада в гостуването си на Университатя (Крайова) от 1/2-финала за Купата на Румъния. Отборът от Констанца се наложи с 2:1 и записа отличен турнирен резултат преди реванша на собствен терен. Големият воин за гостите бе бразилският нападател Ривалдиньо, който означи победния гол за своя отбор. Радослав Димитров пък не игра за домакините в тази среща.

Двубоят стартира чудесно за Университатя, който поведе с гол на Банку още в 5-ата минута.

Гостите обаче не се предадоха и в 76-ата минута Хури възвърне равенството.

Голямата драма обаче настъпи в 89-ата минута, когато резервата Ривалдиньо донесе триумфа на гостите за крайното 1:2. Както е известно, синът на Ривалдо сега играе за Виторул чартърен от Левски.

По всичко проличава, че следва много любопитен реванш, който ще се изиграе на 23 април в Констанца