Висшата лига се завръща с цели седем мача през днешния

...

Фенове на Брентфорд: Хари Кейн, ти провали страната си!

Висшата лига се завръща с цели седем мача през днешния ден (26-ти декември). 17-ият кръг на британското състезание и първи след Световното в Катар стартира с мача Брентфорд - Тотнъм.

Брентфорд водеше на шпорите с 1:0 след 45 минути игра, а почитателите на " пчеличките " захапаха нападателя на " шпорите " - Хари Кейн.

Кейн водеше офанзивата и на британския народен тим в Катар. " Трите лъва " имаха съществени упования, само че отпаднаха на четвъртфиналите, откакто изгубиха от Франция с 1:2. Именно Хари Кейн имаше късмет да изравни резултата в края на мача с дузпа, само че не съумя да вкара.

Запалянковците, подкрепящи Брентфорд, подсетиха на нападателя тъкмо този миг със викания от трибуните.

" Хари Кейн, ти провали страната! ", гласяха бурните крясъци от скамейките.

Brentford fans were heard chanting 'You let your country down' towards Harry Kane during the first-half of Brentford v Spurs
— FootballJOE (@FootballJOE)
Феновете на Тотнъм пък не останаха обратно и започнаха да нападат Айвън Тоуни, който пък води офанзивата на " пчеличките ". Тоуни е разследван за хазартни прояви и бе приет за отговорен по доста случаи за незаконно залагане на мачове.