Ясна е програмата за следващите три кръга в Англия
Висшата лига разгласява графика за 33, 34 и 35 кръг, като най-интригуващият конфликт ще бъде дербито на северен Лондон сред Тотнъм и Арсенал в неделя, 12 юли, от 18:30 часа.
В изказването се прибавя, че мачовете ще се проведат „ в случай че бъдат сложени всички ограничения за сигурност “. Срещите ще се изиграят сред 4 и 13 юли. Всички мачове ще може да гледате в каналите на DIEMA XTRA.
Ето и цялата стратегия за идващите три кръга (часовете са в българско време):
Събота, 4 юли
14:30 часа – Норич – Брайтън
17:00 часа – Лестър – Кристъл Палас
17:00 часа – Манчестър Юнайтед – Борнемут
19:30 часа – Уулвърхемптън – Арсенал
22:00 часа – Челси – Уотфорд
Неделя, 5 юли
14:00 часа – Бърнли – Шефилд Юнайтед
16:00 часа – Нюкасъл – Уест Хем
18:30 часа – Ливърпул – Астън Вила
21:00 часа – Саутхемптън – Манчестър Сити
Понеделник, 6 юли
22:00 часа – Тотнъм – Евертън
Вторник, 7 юли
20:00 часа – Кристъл Палас – Челси
20:00 часа – Уотфорд – Норич
22:15 часа – Арсенал – Лестър
Сряда, 8 юли
20:00 часа – Манчестър Сити – Нюкасъл
20:00 часа – Шефилд Юнайтед – Уулвърхемптън
20:00 часа – Уест Хем – Бърнли
22:15 часа – Брайтън – Ливърпул
Четвъртък, 9 юли
20:00 часа – Борнемут – Тотнъм
20:00 часа – Евертън – Саутхемптън
22:15 часа – Астън Вила – Манчестър Юнайтед
Събота, 11 юли
14:30 часа – Норич – Уест Хем
14:30 часа – Уотфорд – Нюкасъл
17:00 часа – Ливърпул – Бърнли
19:30 часа – Шефилд Юнайтед – Челси
22:00 часа – Брайтън – Манчестър Сити
Неделя, 12 юли
14:00 часа – Уулвърхемптън – Евертън
16:00 часа – Астън Вила – Кристъл Палас
18:30 часа – Тотнъм – Арсенал
21:00 часа – Борнемут – Лестър
Понеделник, 13 юли
22:00 часа – Манчестър Юнайтед – Саутхемптън.
В изказването се прибавя, че мачовете ще се проведат „ в случай че бъдат сложени всички ограничения за сигурност “. Срещите ще се изиграят сред 4 и 13 юли. Всички мачове ще може да гледате в каналите на DIEMA XTRA.
Ето и цялата стратегия за идващите три кръга (часовете са в българско време):
Събота, 4 юли
14:30 часа – Норич – Брайтън
17:00 часа – Лестър – Кристъл Палас
17:00 часа – Манчестър Юнайтед – Борнемут
19:30 часа – Уулвърхемптън – Арсенал
22:00 часа – Челси – Уотфорд
Неделя, 5 юли
14:00 часа – Бърнли – Шефилд Юнайтед
16:00 часа – Нюкасъл – Уест Хем
18:30 часа – Ливърпул – Астън Вила
21:00 часа – Саутхемптън – Манчестър Сити
Понеделник, 6 юли
22:00 часа – Тотнъм – Евертън
Вторник, 7 юли
20:00 часа – Кристъл Палас – Челси
20:00 часа – Уотфорд – Норич
22:15 часа – Арсенал – Лестър
Сряда, 8 юли
20:00 часа – Манчестър Сити – Нюкасъл
20:00 часа – Шефилд Юнайтед – Уулвърхемптън
20:00 часа – Уест Хем – Бърнли
22:15 часа – Брайтън – Ливърпул
Четвъртък, 9 юли
20:00 часа – Борнемут – Тотнъм
20:00 часа – Евертън – Саутхемптън
22:15 часа – Астън Вила – Манчестър Юнайтед
Събота, 11 юли
14:30 часа – Норич – Уест Хем
14:30 часа – Уотфорд – Нюкасъл
17:00 часа – Ливърпул – Бърнли
19:30 часа – Шефилд Юнайтед – Челси
22:00 часа – Брайтън – Манчестър Сити
Неделя, 12 юли
14:00 часа – Уулвърхемптън – Евертън
16:00 часа – Астън Вила – Кристъл Палас
18:30 часа – Тотнъм – Арсенал
21:00 часа – Борнемут – Лестър
Понеделник, 13 юли
22:00 часа – Манчестър Юнайтед – Саутхемптън.
Източник: gong.bg
КОМЕНТАРИ