Висшата лига на Фарьорските острови определено не е сред първенствата,

...

Хеттрик от преки свободни удари... за 8 минути

Висшата лига на Фарьорските острови несъмнено не е измежду шампионатите, които почитателите наблюдават с интерес, в случай че не залагат. Един млад футболист от локалния шампионат обаче доби известност в обществените мрежи, откакто означи четири гола в един мач.

Дотук нищо чак толкоз впечатляващо. Любопитното в действителност е, че той вкара хеттрик... от директни свободни удари, а трите попадения осъществя в рамките единствено на 8 минути!

Запознайте се с Адриан Юстинусен от " ХБ Торсхавн ", който наподобява е занаятчия на статичните положения.

Er dette ny verdensrekord i frispark-hat-trick? Justinussen smalt inn disse vanvittige kulene i helgen! Har vi troen på reprise i kveld? #2fær pic.twitter.com/BfuvxHrgTB
— TV 2 Sporten (@2sporten) May 28, 2020

Двубоят е отпреди седмица, когато " ХБ Торсхван " разрушава " Аргир " с 5:0 за едно полувреме, макар че играе с човек по-малко от 16'. Героят Юстинусен освен отбелязва четири попадения от 8' до 21', само че и асистира на Далбуд за 1:0 в 4'. Впечатляващо!
Източник: btvnovinite.bg