Вихрен (Сандански) вкара четири гола като гост на новака в

...

Вихрен отнесе новак в Трета лига

Вихрен (Сандански) вкара четири гола като посетител на новака в Югозападната Трета лига Перун (Кресна) в контролна среща. До крайното 4:0 се стигна единствено в границите на 23 минути, а след почивката с многото смени срещата закупи подготвителен темперамент.

Александър Якимов откри резултата в 19-ата минута след пробив през центъра, а в 25-ата Николай Георгиев се разписа с удар от 16 метра. Ветеранът Валери Георгиев оформи класическото 3:0 в 32-ата минута при офанзива отляво.

Три минути преди края на първото полувреме Кристиян Николов със независим пробив отдясно фиксира крайното 4:0 за гостите от Сандански.

И за двата тима идващите инспекции са на 20-ти юли. Вихрен играе с Банско, а Перун (Кресна) ще се изправи против юношите до 17 години на Левски (София).