Вихър (Славяново) победи в град Левски едноименния тим с 4:0.

...

В град Левски дерби не става, Вихър доминира

Вихър (Славяново) победи в град Левски едноименния отбор с 4:0. Поредното дерби на Област Плевен е от 22-ия кръг на Северозападната Трета лига. Селекцията на Николай Боянов наклони сензитивно везните в своя изгода единствено за няколко минути. Първо в 15-ата Християн Петков откри резултата след пас от фланга.

Той удвои в 23-ата минута, когато получи топката зад левскарската защита. Четвърт час след почивката Светослав Кръстев беше прецизен с глава след центриране от фаул за 0:3. Крис Димитров вкара четвъртия гол. Накрая Венцислав Миленов от домакините излезе самичък против вратаря Теодор Тодоров. Стражът спря топката с ръка отвън наказателното поле и беше отхвърлен с втори жълт и червен картон. Защитникът Тони Паликрушев постави ръкавиците и пази в рамката до края.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.