Вихър се наложи с 4:0 над Локомотив (Дряново) в Славяново.

...

Вихър без проблеми срещу Локомотив

Вихър се наложи с 4:0 над Локомотив (Дряново) в Славяново. Двубоят е от 13-ия финален есенен кръг на Северозападната Трета лига. Тон за успеха даде капитана Константин Генков, който бе спрян с нарушаване и самичък осъществя отсъдената дузпа в средата на първата част. Секунди по- късно Любомир Борисов попаде от фланга, Александър Скорчев шутира, вратаря на гостите Иван Петров мазета, само че с втори удар нападателя изпрати топката в мрежата.

В средата на втората част Генков осъществя за 3:0. Секунди преди последния съдийски сигнал Цветан Петров се измъкна самичък против Петров и бе повален, а Светослав Кръстев вкара дузпата за окончателното 4:0. Още благоприятни условия за гол сътвориха домакините, само че ги пропиляха. Съперникът им не сътвори нищо в предни позиции.