Видео: ИнстаграмВ района на Кемерово полицията изпълни мечтата на тежко

...
Видео: ИнстаграмВ района на Кемерово полицията изпълни мечтата на тежко
Коментари Харесай

Полицаи сбъднаха мечтата на тежко болно момче

Видео: Инстаграм

В региона на Кемерово полицията извърши фантазията на тежко болния 6-годишен Никита, който желае да работи в органите на реда. Това заяви прессекретарят на Министерството на вътрешните работи на Руската федерация Ирина Волк.

Видеоклипът, сниман в границите на благотворителния план „ Мечтайте с мен “, беше оповестен на формалната страница на Министерството на вътрешните работи в Инстаграм.

Детето беше въведено в полицията. В музея Никита държеше пръчка на скоростомер, постави фуражка и еднообразен шлем. В детския и юношески център за пътна сигурност момчето се возеше по „ улиците ” с играчки на велосипедна кола и скутер, а по-късно видя по какъв начин се подготовят на специфичните сили, написа Life.ru. 

В края на програмата Никита стана студент на криминалист и научи по какъв начин се снимат микро обекти и се вземат отпечатъци.

Момчето има остра лимфобластна левкемия. Майка му сподели, че те са главно у дома или в болничното заведение, тъй че този ден стана специфичен за Никита.

Превод: „ Петел ”

 
  Вижте тази обява в Instagram.   
Кемеровские полицейские исполнили мечту шестилетнего мальчика «Недавно в Главном управлении МВД России по Кемеровской области при содействии благотворительного плана «Мечтай со мной» разбрали о своём маленьком земляке – шестилетнем Никите Золотарёве, который борется с тяжелым недугом. Несмотря на это, мальчик открит стать полицейским. Сотрудники главка исполнили его предпочитание, подарив ребенку возможность почувствовать себя стражем порядка», – сообщила #официальныйпредставительМВДРоссии #ИринаВолк. Сначала мальчику рассказали о службе в ГИБДД. В музее Никита с огромным интересом подержал в руках жезл-скоростемер, примерил фуражку, а затем и форменную каску. И восторженно посидев за рулём раритетного патрульного мотоцикла, отправился в детско-юношеский центр сигурности дорожного придвижвания, где всё по-настоящему, только адаптировано для маленьких пешеходов: перекрестки, светофоры, дорожные знаки. Здесь мальчик в строгом соответствии с правилами прокатился по игрушечным улицам на веломобиле и самокате, а на специальной карте сложил оценки другим ребятам. Сотрудники #Госавтоинспекции торжественно посвятили Никиту Золотарева в юные автоинспекторы. Затем будущий полицейский побывал в гостях у спецназа #Гром. Бойцы продемонстрировали, по какъв начин они готовятся к схваткам с преступниками, наглядно показав, что их работа действительно «и рискова, и трудна». А почувствовать себя настоящим Шерлоком Холмсом мальчик смог благодаря эксперту-криминалисту и его большому «чемодану». #Полицейский продемонстрировал маленькому гостю, по какъв начин происходит осмотр места происшествия, фотосъемка микрообъектов, собираются улики и снимаются отпечатки пальцев. «Это так забавно! Когда вырасту, у вас буду работать», – твердо сказал Никита. #Кемерово #мечта #полиция #МВДРоссии #исполниМечту #мечтысбываются #полициядетям #дети #помощь #силаизабота @gumvd42

Публикация, споделена от МВД России (@mvd.russia) на Сеп 9, 2019 в 9:42 PDT

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

За реклама виж - https://petel.bg/advertising-rates.html
--> --> --> --> ``
рекламаКоментариКоментирай посредством FacebookЗа да пишете мнения, апелирам регистрирайте се за секунди ТУКНапиши коментарИме:Коментар:
-->
Източник: petel.bg

СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


Промоции

КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР