Вестерло още веднъж се доказа като приятната изненада на сезона

...

Едисон Йорданов изгледа от пейката победа на Вестерло

Вестерло още един път се потвърди като приятната изненада на сезона в Белгия. Отборът на Едисон Йорданов победи с 4:2 втория в класирането Роял Юнион СЖ, само че българският национал не се появи в игра. С триумфа Вестерло събра 42 точки и заема 6-а позиция, като няма загуба в последните си 6 мача.

Томас ван ден Кейбус и някогашният белгийски национал Насер Шадли вкараха два гола в границите на 4 минути за домакините в средата на първата част. Роял Юнион СЖ обаче понижи малко преди почивката с прецизен изстрел на Виктор Бонифейс. Нигериецът се разписа за 2:2 в 67-ата минута, само че по-късно Максим де Каупер от дузпа и Нене Доржелес донесоха успеха на Вестерло.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.