Верона продължава с доброто си представяне в италианското футболно първенство.

...

Верона все по-близо до водещите отбори в Серия А

Верона продължава с положителното си показване в италианското футболно състезание.

Тимът остава единствено с едно проваляне в последните си пет мача, като през днешния ден записва седмия си триумф от началото на сезона.

Победата с 2:1 над Кротоне не пристигна елементарно, само че пък бе заслужена за състава на домакините, с оглед показаното от двата противника на терена.
 Милан изкова успеха си против Торино през първото полувреме

Златан Ибрахимович се появи в игра след повече от 50 дни неявяване от терените

Никола Калинич даде преднина на Верона след 16 минути игра, като загатна, че тимът му няма желание да се отбранява, а ще хвърли всички сили в нахлуване.

Само 9 минути по-късно резултатът още веднъж претърпя смяна. Този път прецизен за спечелилите в мача бе Федерико Димарко, нараснал преимуществото на отбора си.
 Рома и Интер приключиха 2:2
Истинско дерби! Рома и Интер не съумяха да се победят за наслада на Милан

Двата отбора сътвориха същинско дерби

Почетното попадение на Жуниор Месиас в 55-ата минута бе всичко, до което гостите съумяха да стигнат в срещата.

Верона затвори подстъпите към вратата си и играчите дочакаха последния съдийски сигнал.

Така съставът е към този момент с актив от 27 точки - единствено 3 по-малко от петия Ювентус, който обаче е с пасив от два дуела, по отношение на веронци.

Кротоне остава на дъното и е единственият тим с едноцифрен брой завоювани точки - 9.