ВАШИНГТОН (AP) — Никола Йокич има 42 точки, 12 борби

...

Никола Йокич има 42 точки и 12 борби, Нъгетс победи Уизърдс със 113-104

ВАШИНГТОН (AP) — Никола Йокич има 42 точки, 12 битки и осем асистенции, а защитаващият купата си Денвър Нъгетс победи Вашингтон Уизардс със 113-104 в неделя вечерта.

Йокич беше 15 от 20 от полето и осъществя 12 от 14 наказателни удара.

Джамал Мъри добави 19 точки, седем асистенции и пет битки, а Майкъл Портър младши, имаше 19 точки и шест битки. Арън Гордън имаше 11 точки и 10 битки.

Тюс Джоунс имаше 15 точки и 13 асистенции за Вашингтон. Магьосниците изгубиха четири следващи.

Даниел Гафърд се завърна в титулярния състав на Вашингтон, откакто не игра в последните два мача заради контузия на главата. Той вкара 15 точки при 7 от 10 стрелби и седем битки. Марвин Багли III имаше 14 точки и седем битки, а Ландри Шамет също имаше 14 точки.

Докато Вашингтон съумя да направи играта с една точка на няколко пъти, Денвър водеше с 13, преди да поведе с 62-52 на почивката. Денвър усили преднината си при започване на третата четвърт и...