ВАШИНГТОН (AP) — Франц Вагнер вкара 28 точки, Паоло Банчеро

...

Меджик рали от 21 до победа със 119-109 като Уизардс изравнява франчайз рекорда с 16-а поредна загуба

ВАШИНГТОН (AP) — Франц Вагнер вкара 28 точки, Паоло Банчеро добави 25, а Орландо Меджик се събра от 21 точки недостиг през второто тримесечие, с цел да победи Вашингтон със 119-109 в сряда вечерта, донасяйки 16-та поредна загуба на Уизърдс.

Вашингтон (9-53) изравни екипен връх за най-дълга поредност от загуби, съвпадайки с падение от 2009 година -10 сезон. Уизърдс изглеждаха по пътя към преустановяване на този спад, само че бяха свършени с 44 точки второ полувреме против един от най-хубавите защитни тимове в лигата.

Орландо (37-26) завоюва осем от девет.

Джордан Пуул вкара 26 точки за Вашингтон, който не е побеждавал от успеха в Сан Антонио на 29 януари. Кайл Кузма добави 25 точки за Уизардс, които не са побеждавали вкъщи от декември. 29 против Бруклин.

Вашингтон водеше с 11 след първата четвърт и тройка на Джони Дейвис направи 52-31 във втората. На полувремето резултатът беше 65-53, преди Wizards да бъдат арестувани на 18 точки през третата четвърт.