ВАШИНГТОН (AP) – Това е, тогава, което се въртеше в

...

Джоуи Гало спря тежкия старт на сезона с хоумър и добави още 2 попадения: „Слава Богу.“

ВАШИНГТОН (AP) – Това е, тогава, което се въртеше в мозъка на Джоуи Гало като пропуснат или -mash slugger за Вашингтон Нешънълс заобиколи базите, откакто неговият 447-футов, втора палуба Хоумър постави завършек на началото на 2024 година с 0 за 12: „ Слава Богу. Направих нещо положително. “

И това е, което новият му управител, Дейв Мартинез, споделяше в дупката, откакто топката напусна двора небрежно в сряда вечерта, което се трансформира в победа с 5-3 за Вашингтон против непобедения преди този момент Pittsburgh Pirates: „ О, да! “

Gallo влезе в деня със междинен резултат от 0,000 и приключи на 0,188 след 3-за-4 с този голям соло удар в втори ининг, двоен надясно в третия и индивидуален в седмия. Това беше част от офанзива с 10 попадения за националите, които влязоха с връх 1-3, само че могат да се опитат да вземат серията от три мача против Питсбърг с победа на финала в четвъртък.

„ В началото на годината явно желаете да започнете доста добре, тъй че в случай че не го извършите, това е нещо като борба. Но вие про...