Върджил ван Дайк призна, че Ливърпул е широко отворен“, след

...

Върджил ван Дайк прави болезнено признание, след като Ливърпул победи у дома срещу Аталанта

Върджил ван Дайк призна, че Ливърпул е „ необятно отворен “, откакто бяха победени с 3-0 от страната на Серия А Аталанта на Анфийлд – само че капитанът на алените отхвърли признават, че четвъртфиналите в Лига Европа са завършили.

Бившият нападател на Уест Хем Джанлука Скамака вкара гол от двете страни на полувремето за италианския тим, който по-късно добави трети в края на мача посредством Марио Пашалич. Червените бяха добре победени, защото се подхлъзнаха до първото си проваляне на Анфийлд след загубата с 5-2 от Реал Мадрид в Шампионската лига през февруари предходната година.

Неубеденият Ван Дайк сподели пред TNT Sports: „ Очевидно е Не е ужасно. Твърде доста самостоятелни неточности сме осъдени за това

„ Със системата за маркиране на хора, която вършат, ние би трябвало да се оправим доста по-добре. Когато имаме топката, би трябвало да се оправим по-добре и да сме доста по-силни. Пространствата бяха отворени и те ни наказаха неотложно. “

Въпреки загубата, холандецът прикани тима си...