Въпреки, че струват стотици милиони, големите звезди на Пари Сен

...

И звездите на ПСЖ бъркат фатално

Въпреки, че костват стотици милиони, огромните звезди на " Пари Сен Жермен " също не са застраховани против неточности. Неймар и компания сензационно отпаднаха на четвъртфинал в шампионата за Купата на Лигата, откакто изгубиха с 1:2 от " Гинган ".

8-кратните първенци в шампионата, които печелеха трофея 5 следващи пъти, позволиха цялостен поврат пред лична аудитория. Техните противници пък стигнаха до успеха и идващия кръг на шампионата откакто получиха правото да изпълнят три дузпи, от които вкараха две.

Томас Тухел заложи на огромните си звезди - Неймар, Килин Мбапе, Анхел ди Мария, Едисон Кавави и Марко Верати (последните двама влязоха през второто полувреме), а против тях се изправи най-слабата отбрана във френската Лига 1.

Бранителите на " Гинган " обаче съумяха да удържат непрестанните офанзиви през първото полувреме. В последна сметка Неймар откри резултата в 62-ата минута. Преди това бе отсъдена дузпа за гостите, която Маркус Тюрам пропусна.

Голът на бразилеца сякаш успокои редиците на първенците и те започнаха да позволяват неточности.

Хуан Бернат извърши нарушаване в своето наказателно поле в 81-ата минута, а Йени Нгабато изравни.

В третата минута на добавеното време Маркус Тюрам - наследник на именития Лилиан Тюрам, се реваншира за пропуща, като още веднъж от бялата точка преодоля вратаря и класира отбора си за полуфинал.
Източник: btvnovinite.bg