Валенсия завърши наравно 1:1 срещу Валядолид у дома в мач

...

Валенсия отново се провали у дома

Валенсия приключи наедно 1:1 против Валядолид вкъщи в мач от 19-ия кръг на Ла Лига. Равенството бе 11-о за " прилепите " от началото на испанското състезание.

Дани Парехо откри резултата в 72-ата минута, а Рубен Алкарас изравни 10 минути по-късно.

Домакините имаха огромно игрово предимство и сътвориха много обстановки за гол, само че по този начин и не съумяха да стигнат до трите точки.

През първото полувреме Парехо и Черишев пропуснаха от положителни позиции.

В 52-ата минута Калеро спъна Санти Мина в наказателното поле. Жорди Масип обаче избави дузпата, изпълнена от Родриго. В 69-ата минута Мина не съумя да вкара от три метра на празна врата.

В 72-ата минута Валенсия най-сетне стигна до гол. Солер откри Парехо, а той с гръмък удар вкара под гредата.

Десет минути по-късно Рубен Алкарас вкара страховит гол от директен свободен удар, с цел да оформи крайното 1:1.