Валенсия не успя да пречупи новака и двата отбора завършиха

...

Уеска си тръгна с точка от Валенсия

Валенсия не съумя да пречупи новака и двата тима приключиха 1:1 на “Местая”. Домакините преобладаваха в огромни интервали от първото полувреме, само че без да основат доста положения.

Те поведоха с гол на Вас в 38-ата минута. Уеска обаче не е тим, който се пречупва при първата компликация. Тимът на Мичел сътвори проблеми на противника през втората част и съумя да стигне до равнене.

След къс интервал, в който вратарят на Валенсия на три пъти трябваше да се намесва, се стигна до ъглов удар в 63-ата минута. Сиовас насочи прелестен удар с глава и не остави шансове на Доменек.

5 - Valencia attempted just five shots against Huesca – their lowest tally in a LaLiga game at Mestalla since September 2013 against Rayo Vallecano, under Miroslav Djukic (also five). Cloudy.
— OptaJose (@OptaJose)
За Уеска това е втора точка от първите три мача, а днешният му противник е с актив от 4 точки.

Ла Лига 3 кръг, събота 26 септември  Валенсия 1:1краен резулат  Уеска