В следващия кръг червените гостуват на Хебър, а орлите приемат

...

ЦСКА 1948 и Лудогорец завършиха 2:2

В идващия кръг " алените " гостуват на Хебър, а " орлите " одобряват Спартак (Варна).

Отборите на ЦСКА 1948 и Лудогорец приключиха при резултат 2:2 в конфликт от третия кръг на efbet Лига. Първото попадение в Бистрица падна в 45-ата минута, когато Каули се разписа. Звездата на " алените " Ивайло Чочев изравни в 72-ата минута. Само 180 секунди по-късно Георги Русев направи цялостен поврат за отбора на Любослав Пенев. Все отново Бърнард Текпетей донесе точката на " орлите " в 81-ата минута, предава Спортал.

Минути преди дуела специфични награди получиха националите по мини футбол, които доскоро повече от месец завоюваха бронзовите медали от Европейското състезание в Словакия. На трибуните дойде и новият селекционер на България Младен Кръстаич.
Източник: petel.bg