В Севлиево едноименния тим се наложи с 2:0 над Партизан

...

Севлиево победи Партизан

В Севлиево едноименния отбор се наложи с 2:0 над Партизан (Червен бряг) в дуел от 26-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стана забавен конфликт. Първото полувреме беше за домакините.
 Мобилизация на макс в Севлиево за мача с Партизан Мобилизация на макс в Севлиево за мача с Партизан
Те дръпнаха в резултата още първоначално. Павлин Иванов проби и подаде в 6-ата минута, а Добрин Петров с шпагат насочи топката в мрежата. След това Ерик Почански и Християн Василев пропуснаха да осъществят по един път. Атанас Георгиев пък напусна контузен. Гостите имаха опция да изравнят, само че Димитър Димитров не се възползва. След почивката червенобрежкия състав владееше самодейността. Имаше няколко шанса в офанзива, само че …
 Партизан: Всичко зависи от нас Партизан: Всичко зависи от нас
Севлиевци разчитаха на контраатаки. При една от тях влезлия като запаса Георги Колев подаде на Почански и той вкара втория гол. После капитана Христо Лалев опази вратата си от Милен Тонев и Ангел Русев.