В последната си контрола преди старта на първенството във Втора

...

Лудогорец 2 разби Спартак , Ради Здравков пробва двама испанци

В последната си контрола преди старта на шампионата във Втора професионална лига Лудогорец 2 разгроми Спартак (Варна) с 4:0. Мачът се игра на един от терените в комплекса " Гнездо на орли ". За селекцията на Ради Здравков на терена излязоха Санчес и Кастро, двама пристигнали на проби млади футболисти от Испания, както и завърналият се от Ботев (Пловдив) централен бранител Василен Марков.

" Орлите " откриха резултата в 33-ата минута посредством Димитър Митков, който засече прострелно центриране по земя от фланга. Пет минути по-късно, след многоходова композиция, приключила с две ефектни двойни подавания, Доминик Янков направи 2:0.

В 57-ата минута Андриан Димитров направи резултатa типичен. Той блокира опит на вратаря на гостите да изрита топката напред и след рикошета тя спря в мрежата. В 68-ата минута варненци си означиха автогол.

Състав на Лудогорец II: Даниел Наумов, Венцислав Славов, Василен Марков, Тихомир Димитров, Димитър Илиев, Ерол Дост, Доминик Янков, Луис, Кастро, Иван Йорданов, Димитър Митков (Георги Вълчев, Преслав Петров, Сердар Юсуфов, Мартин Милков, Андриан Димитров, Хюсеин Хюсеинов, Стефан Методиев, Станислав Вълчев, Кристиян Кънчев).