В Павликени местния отбор спечели с 4:1 срещу едноименния тим

...

Павликени вкара само четири пъти на Дреновец

В Павликени локалния тим завоюва с 4:1 против едноименния отбор на Дреновец. Двубоят е от 23-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините можеха да бият с двуцифрен резултат, само че сходен погром беше предотвратен, с помощта на отличните прояви от стража на гостите Юлиян Весков. Тодор Чирпанов откри головата сметка на Павликени след центриране от корнер в 5-ата минута.

Десетина по-късно Емил Мандев от гостите беше отхвърлен с червен картон. Мартин Ширтев пое топката, надбяга трима и с бомбен шут удвои резултата в 37-ата минута. Малко след почивката Стефан Гинчев осъществя третото попадение. Скоро и Калоян Калчев се разписа – 4:0. После Гинчев тресна гредата. Денис Димитров осъществя почетното попадение за Дреновец в 79-ата минута.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.