В отсъствието на контузения Димитър Бербатов отборът на Керала Бластърс

...

Първата победа на Керала дойде без Бербатов

В отсъствието на контузения Димитър Бербатов тимът на Керала Бластърс реализира първата си победа през сезона в индийското състезание. “Жълтите” се постановиха с 1:0 вкъщи над Норт Ийст Юнайтед в среща от 5-ия кръг и се изкачиха на 7-о място във краткотрайното класиране.

Единственото попадение в дуела беше дело на Чекийот Винийт в 24-ата минута. Гостите пък приключиха с човек по-малко, откакто в края на първото полувреме вратарят им Рехнеш Парамба получи пряк червен картон.

Бербатов получи контузията при започване на мача против ФК Гоа предишния уикенд, изгубен с 2:5. Българската звезда ще се лекува още известно време, само че се чака да е на линия за дербито с водача Бенгалуру на 31 декември.

КЕРАЛА БЛАСТЪРС - НОРТ ИЙСТ ЮНАЙТЕД 1:0
1:0 Винийт (24)