В официалния си сайт от ЦСКА обявиха цените на билетите

...

ЦСКА обяви цените на билетите за дербито с Лудогорец, ясно е кой ще свири двубоя

В формалния си уебсайт от ЦСКА оповестиха цените на билетите за значимия конфликт от 18-ия кръг на Първа лига с първенеца Лудогорец. Срещата ще се играе на 6 декември (четвъртък) от 17:30 часа на стадион " Българска войска ".
- Сектор " А " - 20 лв.
- Сектор " В " - 15 лв.
- Сектор " Г " - 10 лв.
- ВИП ложа - 150 лв.
Деца до 7 години влизат на стадиона гратис.
Билети могат да бъдат закупени от почитател магазина на " Армията ", както и от мрежата на Тикетпро, бензиностанциите на OMV, магазините на Office 1 и Orange, Билетен център на НДК и касите на " Арена Армеец ".
Двубоят е основен за ЦСКА, защото след вчерашната загуба с 0:1 от Славия отборът изостава от разградчани на шест точки. Евентуална нова загуба би понижила фрапантно възможностите на " армейците " за купата на България.
Съдийската комисия към БФС назначи Николай Йорданов за основен съдия на дуела от XVIII кръг на Първа лига сред ЦСКА и Лудогорец.
Помощници на Йорданов ще бъдат Георги Тодоров и Мирослав Иванов, а Ивайло Стоянов беше избран за четвърти рефер на срещата. Съдийски наблюдаващ на мача ще бъде Иван Вълчев.
Източник: actualno.com