В неделя постигна убедителна победа с 4:1 в гостуването си

...

Един защитник се завърна, но друг се контузия в Барселона

В неделя реализира безапелационна победа с 4:1 в гостуването си на, само че неприятната вест за наставника на отбора Чави бе травмата на Ерик, който бе сменен на почивката, откакто накуцваше в края на първото полувреме. Каталунците не престават да имат проблеми в защита, защото в санитарен пункт се намират и, а Роналд Арауфо се завърна точно против “прилепите ”, откакто също бе с контузия. Гарсия пропусна няколко седмици през януари и февруари, само че в този момент упованията са той да се завърне бързо на терена, защото има само мускулно претоварване. Много е евентуално въпреки всичко той да получи отмора за дуела с този четвъртък, изключително с съществуването на възобновения и, които се чака да стартират мача.