В Гърция отчетоха равенството на Олимпиакос с Лудогорец в първия

...

В Гърция: Равенството с Лудогорец бе добро за Олимпиакос

В Гърция регистрираха равенството на Олимпиакос с Лудогорец в първия мач от третия квалификационен кръг на Шампионската лига като положително. Известният уебсайт gazzett.gr написа, че разградчани могат да съжаляват, че не са се класирали за плейофите още след първата среща.

"Както и да е, да стартираме с главните неща: резултатът, равенството 1:1 с Лудогорец, беше положително за Олимпиакос, въз основа на показаното от двата тима и броя на ясните благоприятни условия, които те имаха. Българите си скубеха косата в края на мача, в съблекалнята, просто тъй като знаеха, че можеха да се класират още след първия мач. Кулминацията пропуските бе този в 91-ата минута на Десподов. Има опрощение за Олимпиакос, ние го знаем, само че то не може да покрие всичко: да, прекалено много играчи са имали и към момента имат здравословни проблеми и травми, вследствие на което те не са добре или даже не играят. Видяхме Ел Араби и Мвила, които се включиха през второто полувреме, по какъв начин играха под своето равнище. Липсваше доста Бухалакис, а и Фортунис. Реално всичко в офанзива трябваше да прави 37-годишния Валбуена. Олимпиакос не играе добре досега. Взе два триумфа с по 1:0 над тим от по-ниска класа кат Нефтчи, а в този момент мъчително 1:1 с Лудогорец. Нещо би трябвало да се промени... ", написа гръцкият публицист Костас Николакопулос.