В днешната вечер Шампионска лига ни направи свидетели на два

...

Ливърпул взе комфортен аванс, Тотнъм излъга Манчестър Сити

В днешната вечер Шампионска лига ни направи очевидци на два извънредно любопитни мача от 1/4-финалната фаза на конкуренцията. Ливърпул одобри Порто на " Анфийлд ", а Тотнъм изигра първия си мач на новия си стадион в Европа, като посетител там бе първенецът на Острова Манчестър Сити.
Момчетата на Юрген Клоп взеха удобна победа с 2:0 над португалския си противник. Точни за " алените " бяха Наби Кейта и Роберто Фирмино, като имаше и доста други положения за гол пред двете порти. Всички въпросителни тук обаче ще паднат, когато пристигна време за реваншът на " Естадио До Драгао ".
Повече за успеха на Ливърпул над Порто четете в SportLive.bg .
В другата среща Тотнъм победи с минималното 1:0 избраниците на Хосеп Гуардиола. През първата част Юго Лорис отрази по необикновен метод дузпа на Серхио Агуеро. През втората част пък Хюн Мин Сон вкара единственото попадение в срещата, с цел да донесе триумфа на своя отбор.
Всичко за триумфа на Тотнъм над Манчестър Сити може да четете в SportLive.bg .
Източник: actualno.com