В дерби от 10-ия кръг на Ла Лига Атлетико Мадрид

...

НА ЖИВО: Атлетико Мадрид наказа Барселона

В дерби от 10-ия кръг на Ла Лига Атлетико Мадрид приема Барселона. Резултатът е 1:0 за Атлетико Мадрид с попадение на Караско в края на първата част, а дуелът започва в 22:00 часа.

Още в 3-ата минута Гризман получи опция да стреля след пас отдясно на Дембеле, само че топката мина над вратата. Две минути по-късно отличен изстрел на Саул накара Тер Стеген да демонстрира какво може под рамката и да избива в корнер, само че след неговото осъществяване не последва заплаха за вратата на каталунския отбор.

Йоренте изстреля същински снаряд в 12-ата минута на дуела, само че топката нацели напречната греда на вратата на Барселона.

В идващите минути и двата отбора търсеха пътя към вратите на противника, само че чисти голови положения липсваха. В 41-ата минута на дуела Меси излезе очи в очи с Облак, само че ъгълът не беше изключително добър и вратарят на "дюшекчиите " се оправи и улови кълбото.