В Червен бряг местният Партизан и лидерът Бдин (Видин) завършиха

...

Бдин с издънка навън

В Червен бряг локалният Партизан и водачът Бдин (Видин) приключиха 1:1 в среща от седмия кръг на Северозападната Трета лига. За пропусната победа могат да съжаляват и двата тима. Повече рискове обаче имаше пред вратата на лидера.

През първата част домакините насочиха рискови удари посредством Фердо Стефчов и играещия треньор Любомир Иванов. Съотборниците им в защита - Галин Великов и Слави Паскалев, избиха по един път топката от голлинията.

След почивката офанзивите на Партизан бяха по-опасни. В 48-ата минута Николай Лазаров бе оставен непокрит в наказателното поле и осъществя за 1:0. Четвърт час по-късно Ивайло Иванов изравни след дълготрайно безредие в наказателното поле. До края по две благоприятни условия за червенобрежкия отбор пропиляха Лазаров и Паскалев. Северозападна Трета лига 7 кръг, неделя 23 септември  Партизан (Червен бряг) 1:1краен резулат  Бдин (Видин)