Уулвърхептън победи Арсенал с 3:1 в отложен двубой от 31-ия

...

Свирепи вълци нахапаха жестоко Арсенал

Уулвърхептън победи Арсенал с 3:1 в отсрочен дуел от 31-ия кръг на Премиършип. Така домакините заемат 7-ото място в класирането, а "артилеристите " са на 5-ото място с 66.

Домакините сътвориха първата по-опасна обстановка пред вратата на противника в 21-ата минута, само че Лено се прояви чудесно при удара на Моутиньо.

В 28-ата минута с чудесно осъществяване на директен свободен удар Невеш се разписа като не остави шансове на вратаря на Арсенал. Само девет минути по-късно Дохърти удвои преднината на "вълците ", а до почивката и Жота препарира Лено, с цел да направи резултата типичен.

През втората част Уулвс имаше опция да направи резултата 4:0, само че шутът на Хименес не сполучи да влезе. Арсенал си върна достойнството с почетно попадение в 80-ата минута на срещата, откакто Папастатопулос с глава се разписа.

В последна сметка Уулвс завоюва с 3:1.