Уулвърхемптън Уондърърс победи Лестър Сити с 4:3 на стадион Молиню

...

Уулвс надделяха над Лестър в зрелищен мач със седем гола

Уулвърхемптън Уондърърс победи Лестър Сити с 4:3 на стадион " Молиню " в дуел от 23-и кръг на Премиършип. Победното попадение за " вълците " бе маркирано в третата минута от продължението на мача.

Португалският атакуващ полузащитник Диого Жота даде преднина на домакините в 4-ата минута, а в 12-ата Райън Бенет удвои преднината на " вълците ". Лестър съумя да се върне в мача, откакто Демерай Грей се разписа при започване на второто полувреме, а малко по-късно бранителят на Уулвс Конър Коуди прати топката в личната си врата.

В 64-ата минута Диого Жота вкара втория си гол в срещата, само че в 87-ата Уес Морган още веднъж изравни - 3:3. В последната минута от продължението Жота оформи своя хеттрик и донесе успеха на Уулвърхемптън Уондърърс. Тимът от " Молиню " заема осмо място в таблицата с 32 точки, а Лестър с 31 е на девето. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg