Уулвърхамптън и Нюкасъл завършиха наравно 1:1 на Молиню в среща,

...

Уулвс и Нюкасъл си размениха по един гол в мач без положения

Уулвърхамптън и Нюкасъл приключиха наедно 1:1 на " Молиню " в среща, която бързо ще бъде забравена. Положения бе пред двете бяха изключителна необичайност, а двете попадения паднаха в края.

Раул Хименес откри резултата 10 минути преди края на редовноот време, а Джейкъб Мърфи изравни от директен свободен ударв 89-ата минута.

Двата тима насочиха единствено по един удар в границите на вратата преди почивката. През второто полувреме " вълците " имаха преимущество, само че мъчно стигаха до обстановки пред вратата на Дарлоу.

FT Wolves 1-1 Newcaslte

Murphy's last gasp free kick earns Newcastle a point against Wolves
— Sky Sports Premier League (@SkySportsPL)
Уулвс е с актив от 10 точки и заема седмо място в класирането, до момента в който " свраките " са 14-ти с 8 точки.

Премиър лийг 6 кръг, неделя 25 октомври  Уулвърхамптън 1:1краен резулат  Нюкасъл