Устремилият се към завръщане в елита Палермо направи нулево равенство

...

Джила и компания свалиха Чочев от върха в Серия Б

Устремилият се към завръщане в елита Палермо направи нулево тъждество като посетител на Специя в дуел от 22-ия кръг на Серия " Б ". Ивайло Чочев игра цялостен мач за отбора от Сицилия, който отстъпи лидерската позиция на Фрозиноне. Бившият тим на Александър Тонев разгроми с 4:0 Про Верчели и събра 40 точки, колкото има и Палермо, само че излезе преди всичко поради по-добрата си голова разлика.

Чочев, Мато Яяло и Игор Коронадо овладяха средата на терена и Палермо доминираше до почивката, само че двамата македонци в предни позиции - Александър Трайковски и Илия Несторовски, не се възползваха от разкрилите се пред тях положения.

В състава на Специя личеше името на някогашния италиански национал Алберто Джилардино. Той беше доста деен, само че се поумори и наставникът на домакините Бруно Тедино го смени в средата на втората част.

Италия, Серия " Б " - 22 кръг:

СПЕЦИЯ - ПАЛЕРМО 0:0

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА! Серия Б 22 кръг, събота 20 януари  Специя 0:0краен резулат  Палермо