Устремилият се към европейските клубни турнири тим на Бетис записа

...

Бетис разнищи Осасуна в Ла Лига

Устремилият се към европейските клубни шампионати отбор на Бетис записа поредна победа в Ла лига. „ Зелено-белите” се постановиха по безапелационен метод с 4:1 над Осасуна и се приближиха на единствено точка от четвъртия във краткотрайното класиране отбор на Барселона, който обаче е и с два мача по-малко.

Хуанми осъществя две попадения през първата част, с цел да може Бетис да се отдръпна на отмора с удобен задатък. Футболистите на Осасуна обаче демонстрираха темперамент и през втората част съумяха да понижат пасива си посредством Будимир.

Все отново по-голямата класа в състава на домакините си сподели думата и в заключителните 10 минути от мача, Бетис съумя да осъществя нови две попадения, с цел да узакони триумфа си. Точни за „ зелено-белите” бяха Карвальо и Морено.