Урал постигна трудна победа с 3:2 като гост на Криля

...

Урал измъкна трудна победа в Самара, Хичо отново не игра

Урал реализира сложна победа с 3:2 като посетител на Криля Советов в Самара. Срещата бе много оспорвана, само че гостите имаха самодейността и в последна сметка стигнаха до трите точки. Българинът Николай Димитров още веднъж не бе в групата за дуела за " оранжевите ".

Никита Чернов даде преднина на Криля Советов в 21-ата минута, само че Урал направи поврат с два гола на Павел Погребняк в 43-ата и 50-ата минута.

Домакините още веднъж се върнаха в мача в 64-ата минута посредством Деян Радонич, само че в 83-ата минута Отман Ел Кабир донесе триумфа на гостите за крайното 2:3.

С тази победа Урал спря серията си от 5 мача без победа и с актив от 24 точки излезе на 9-ото място в класирането. Криля Советов пък продължава да затъва, допускайки 4-о следващо проваляне и общо 6-и дуел без победа. Тимът от Самара остава на предпоследното 15-о място с 18 точки.