Уотфорд записа първа точка за новия сезон, след като завърши

...

Нюкасъл се провали срещу последния едва седмица след триумфа над Тотнъм

Уотфорд записа първа точка за новия сезон, откакто приключи наедно 1:1 като посетител на Нюкасъл.

Гостите поведоха с доста ранен гол, единствено 78 секунди след първия съдийски сигнал, когато удар на Том Клевърли бе отразен, само че Уил Хюс приключи с сполучлива добавка. Веднага по-късно играчите на Стив Брус взеха самодейността в свои ръце и постановиха доминация над своя противник, само че по този начин и не успяваха да доближат до попадение. Това се случи минута преди приключване на постоянното време на първата част, когато Фабиан Шер съумя да се разпише с удар в левия низък ъгъл на Бен Фостър.

След почивката двата тима поставиха старания, само че по този начин и нито един от тях не съумя да доближи само че заветното второ попадение, което да прати трите точки в една от двете направления и по този метод разделиха точките. “Свраките” остават на 14 място във краткотрайното класиране след четири изиграни срещи, до момента в който гостите, за които това бе първа точка от началото на сезона, остават на дъното в таблицата.

An even game at St James' Park ends all-square ‍#NEWWAT pic.twitter.com/GmrP3T5TT9