Уотфорд постигна убедителна домакинска победа с 3:0 срещу Хъдърсфийлд. След

...

Уникален гол вдъхнови Уотфорд

Уотфорд реализира безапелационна домакинска победа с 3:0 против Хъдърсфийлд. След този триумф отборът на Хави Грасия означи най-хубавия си старт във Висшата лига в историята. Той е седми с актив от 19 точки.

Роберто Перейра въодушеви Уотфорд с необикновен гол в 10-ата минута. Той взе топката на крилото и проби към наказателното поле, като един по един преодоля цялата отбрана на противника преди да прати топката в мрежата. Преди да бяха минали 20 минути домакините стигнаха до втори гол, дело на Деулофеу.

Roberto Pereyra take a bow!#WATHUD #PL pic.twitter.com/DITRVAOTR7
— Subhayan (@RoamingVolante) October 27, 2018
Хъдърсфийлд имаше своите моменти още при започване на мача и след втория гол, само че и в двата случая Бен Фостър се намеси чудесно. Към края на дуела Съксес направи резултата типичен с трето попадение.

ПРОГРАМАТА НА УОТФОРД
ПРОГРАМАТА НА ХЪДЪРСФИЙЛД Премиър лийг 10 кръг, събота 27 октомври  Уотфорд 3:0краен резулат  Хъдърсфийлд