Уотфорд победи с 1:0 Евертън на Викъридж Роуд, нанасяйки трето

...

Уотфорд нанесе трета поредна загуба на Евертън

Уотфорд победи с 1:0 Евертън на " Викъридж Роуд ", нанасяйки трето следващо проваляне на " карамелите ". Андре Грей (65') вкара единственото попадение в 65-ата минута. Двубоят бе много равносилен, като двата отбора не съумяха да основат доста благоприятни условия за гол.

Марко Силва остана отчаян при завръщането си на " Викъридж Роуд ", където работи в продължение на година. Трябва да се означи обаче, че гостите нямаха шанс, защото на два пъти гредите помагаха на Уотфорд след удари на Сигурдсон и Дин.

След последния сигнал Лий Пробърт сподели втори жълт картон на Кюрт Зума поради реплики към съдията.

Евертън завоюва едвам 11 точки в последните си 14 мача. " Карамелите " заемат девето място с актив от 33 точки, до момента в който Уотфорд има четири повече.
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА ТУК! КЛАСИРАНЕ ТУК! МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ТУК! Премиър лийг 26 кръг, събота 9 февруари  Уотфорд 1:0краен резулат  Евертън