Унион и имаха идентично начало на сезона и най-логичният резултат

...

Унион и Фрайбург продължиха да вървят ръка за ръка

Унион и имаха идентично начало на сезона и най-логичният резултат от дуела посред им бе тъждество. Срещата в Берлин приключи 1:1. Столичани би трябвало да съжаляват повече за изпуснатите три точки, откакто имаха преимущество, изключително през първото полувреме.

Тимът на стартира по-силно и вратарят на Фрайбург трябваше да се намесва на няколко пъти. В множеството случаи ударите на домакините обаче не бяха точни.

Гостите се възползваха от една от редките си благоприятни условия през първата част и в 34-ата минута те поведоха след попадение на. Унион незабавно отговори и секунди по-късно резултатът бе подравнен с гол на Роберт Андрих.

1:1 gegen Freiburg - Deckel drauf! Ein Punkt für Union
— BILD Sport (@BILD_Sport)
Фрайбург имаше преимущество до края на първата част, само че домакините още веднъж взеха самодейността при започване на второто полувреме. Гостите имаха своите шансове по-късно, само че и двата тима се задоволиха с по една точка.

Бундеслига 4 кръг, неделя 18 октомври  Шалке 04 1:1краен резулат  Унион Берлин