Уж футболен мач, а резултатът е като на баскетболен! Това

...

Футбол или баскетбол? Какво играха на "Етихад"?

Уж футболен мач, а резултатът е като на баскетболен! Това беше всеобщото мнение в обществените мрежи за реванша сред " Манчестър Сити " и " Тотнъм " от четвъртфиналите в Шампионската лига.

До 21-ата минута на срещата на " Етихад ", в която краен победител се оказаха " шпорите ", които ще играят на полуфинал в шампионата, резултатът беше 3:2, а мачът в последна сметка приключи 4:3.
Рекорд след връх: Какво направиха " Тотнъм " и " Сити "? Има ли различен мач с толкоз голове за толкоз малко време?
Футболните почитатели не бяха виждали подобен голов дъжд от дълго време и разумно попитаха: Футбол или баскетбол играят тези два тима?

City and Spurs playing some basketball before the football actually starts.