Уинипег Джетс продължават да намират начин.Мудни и прекъснати през по-голямата

...

Уинипег Джетс закъсняха, за да победят Чикаго с 2-1, поставяйки рекорд за франчайз с 8-ма поредна победа

Уинипег Джетс не престават да намират метод.

Мудни и прекратени през по-голямата част от нощта, Джетс означиха два късни голове, с цел да победят Чикаго Блекхоукс с 2-1 в четвъртък вечерта, поставяйки връх на франчайзинг с осма поредна победа.

Нито един от двата тима не съумя да откри вратата в първите 20 минути, само че Джетс имаха по-голямата част от възможностите, като най-хубавият пристигна от стика на Габриел Виларди, откакто той влезе самичък, само че хвърли шайбата в ръкавицата на Петр Мразек.

Уинипег имаше преимущество от 10-6 в ударите на гол във втория, само че междинната рамка не беше запаметяваща се за Джетс, които изгубиха Марк Шайфеле заради травма първоначално. Шайфеле пооправи нещо в долната част на тялото си и беше изключен за мача съвсем незабавно откакто отиде в съблекалнята.

Мигове по-късно Чикаго откри резултата, ко...