Уест Хем и Арсенал завършиха 0:0 в мача от 17-ия

...

Уест Хем изпусна Арсенал в края

Уест Хем и Арсенал приключиха 0:0 в мача от 17-ия кръг на Висшата лига. „ Чуковете “ изпуснаха да стигнат до успеха в края на дуела.

Алексис Санчес получи добра опция в 9-та минута, само че ударът му бе избавен от Адриан.

Гол на Марко Арнаутович не бе зачетен поради засада в 14-та минута.

Алексис Санчес насочи удар от границата на наказателното поле на Уест Хем, след което имаше рикошет и топката мина над напречната греда и излезе в корнер.

Иуоби бе доста покрай това да вкара в 29-та минута, само че след удара му топката срещна левия дирек на вратата на Адриан.

Футболистите на Уест Хем имаха искания за дузпа в 38-та минута за нарушаване на Гранит Джака против Мануел Лансини.

Уест Хем бе доста покрай това да поведе в резултата в 46-та минута, когато Марко Арнаутович стреля, само че над гредата.

Оливие Жиру стреля рисково с глава в 53-та минута, само че състезател на Уест Хем съумя да почисти топката малко пред гол линията.

Уест Хем можеше да означи надвит гол в 90-та минута, когато Нобъл подаде към Хавиер Ернандес, който стреля, само че топката срещна напречната греда и тупна на гол линията.

Уест Хем е предпоследен в класирането с 14 точки, до момента в който Арсенал е седми с 30 точки.