Уест Хам записа трето поредно поражение в Премиър лийг, след

...

На Лондон Стейдиъм стана напечено

Уест Хам записа трето следващо проваляне в Премиър лийг, откакто загуби с 0:3 от Бърнли на " Лондон Стейдиъм ". И трите попадения паднаха след почивката. Ашли Барнс откри резултата в 66-ата минута след страховит шут в горния ъгъл, като това бе първи прецизен удар за гостите в мача. Четири минути по-късно Крис Ууд удвои, откакто засече от близко центриране на Ленън. В 80-ата минута Ууд вкара втория си гол през днешния ден, възползвайки се от подарък на Джо Харт.

Още след първия гол за Бърнли почитател на Уест Хам нахлу на терена, като той бе повален от капитана на домакините Марк Нобъл. След второто попадение различен последовател проби защитата и съумя да вземе даже флагчето за ъгловия удар. Собствениците на " чуковете " Дейвид Съливан и Дейвид Голд пък бяха принудени да изоставен местата си в ложите малко преди края, откакто почитателите насочиха гнева си против тях.

Уест Хам е на 16-о място, единствено на три точки от зоната на изпадащите. Бърнли пък към този момент е на две точки зад Арсенал.
SUMMARY: West Ham’s season in four pictures. ‍‍ pic.twitter.com/44aSMzeoe0
— SPORF (@Sporf) March 10, 2018 Премиър лийг 30 кръг, събота 10 март  Уест Хам 0:3краен резулат  Бърнли