Уест Хам удължи серията си без загуба в шампионата на

...

Уест Хам допусна обрат, но се спаси от загуба

Уест Хам удължи серията си без загуба в шампионата на шест мача, откакто приключи 2:2 при гостуването на Борнемут. След отличното начало на сезона " чуковете " са трети в класирането с актив от 13 точки.

Двата тима изиграха трогателен дуел на " Виталити Стейдиъм ". Ярмоленко откри резултата в десетата минута с третия си гол за този сезон. Преднината на Уест Хам обаче се задържа единствено седем минути, защото Джошуа Кинг изравни. Първоначално бе вдигнат флага за засада, само че след разглеждане със системата за видеоповторения попадението бе прието.

Callum Wilson has played seven games against West Ham in his career.

Callum Wilson has scored seven goals against West Ham in his career.

Inevitable. pic.twitter.com/Wkko19xvAY
— Squawka Football (@Squawka) September 28, 2019
Второто полувреме не стартира добре за отбора на Пелегрини, който позволи гол 27 секунди след почивката. Калъм Уилсън изведе домакините напред, а малко по-късно пропусна превъзходна опция да вкара нов гол. Това се оказа уверено, защото левият бек на гостите Аарън Кресуел изравни за крайното 2:2.

СТАТИСТИКА
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
КЛАСИРАНЕ Премиър лийг 7 кръг, събота 28 септември  Борнемут 2:2краен резулат  Уест Хам