Уест Хам продължава възхода си и записа четвърта поредна победа.

...

Уест Хам продължи с победите за сметка на Фулъм

Уест Хам продължава възхода си и записа четвърта поредна победа. Тимът на Пелегрини завоюва с 2:0 гостуването си на Фулъм след попадения на Снодграс и Антонио през първия половин час на мача. Успехът изкачи " чуковете " на девето място, а Фулъм остана на дъното на класирането с актив от едвам 9 точки.

Фулъм имаше добра опция да поведе в 11-ата минута. Тогава Камара бе изведен зад отбраната на противника. Той опита невисок удар, само че Фабиански съумя превъзходно да избави. Шест минути по-късно мощен удар на Снодграс изведе " чуковете " напред в резултата. Той получи топката от Фелипе Андерсон и с прекрасен удар не остави шансове на Рико.

Тимът на Раниери пропусна още един добър късмет. Митрович бе оставен непокрит, само че ударът му с глава от дребен ъгъл мина около гредата. Преди да е минал половин час игра Уест Хам нанесе втори удар. Центриране на Фелипе Андерсон откри Хавиер Ернандес, който отклони към Антонио, към който нямаше никой и той се разписа за 0:2.

West Ham have won four consecutive Premier League games for the first time since February 2014.

vs. Newcastle (0-3)
vs. Cardiff (3-1)
vs. Crystal Palace (3-2)
vs. Fulham (0-2)

The Hammers are red hot. pic.twitter.com/uL3cKMSAo4
— Squawka Football (@Squawka) December 15, 2018
Това развиване обезвери домакините и те не съумяха да сътворят нещо до края на първото полувреме. Отборът на Раниери стартира интензивно след почивката и имаше огромно преимущество по повод владеенето на топката, само че не сътвори чисти голови положения. Постепенно темпото спадна, а гостите без изключително проблеми резервираха задатъка си.

ПРОГРАМАТА НА ФУЛЪМ
ПРОГРАМАТА НА УЕСТ ХАМ Премиър лийг 17 кръг, събота 15 декември  Фулъм 0:2краен резулат  Уест Хам