Уелс запази първото място в група 4 на Дивизия В,

...

Уелс запази лидерството след труден успех

Уелс резервира първото място в група 4 на Дивизия В, в която е и, откакто реализира сложна победа в семейството си на Ейре. и компания завоюваха с 1:0. означи единствения гол в мача в 66-ата минута. Ирландците приключиха срещата с 10 души, откакто в самия край Хандрик получи червен картон.

Гостите имаха леко преимущество през първото полувреме, само че ситуациите и пред двете порти бяха необичайност. Уелс се засилва в средата на втората част. Брукс откри след удар с глава след подаване на Бейл. Малко по-късно голмайсторът се размина с второ попадение, откакто Рандолф се намеси ослепително. До края Бейл и Мур пропуснаха благоприятни условия за нов гол.

UNL Group B4

Advantage Wales as they beat ROI to keep top spot

A final day shootout at both ends, as Finland must win in Cardiff to gain promotion ahead of Wales

ROU need to avoid defeat at home to Bulgaria to avoid relegation. Only a win will keep Bulgaria up
— International Football Fanpage (@Footie_Matters)
Уелс, който бе управителен от Робърт Пейдж в отсъствието на Райън Гигс, записа десети следващ мач без загуба. След няколко дни отборът посреща в пряк конфликт за първото място в групата, само че домакините ги устройва и тъждество, защото имат преднина от една точка.

Лига на нациите 5 кръг, неделя 15 ноември  Уелс 1:0краен резулат  Ирландия