Уелс и Швейцария завършиха наравно 1:1 в среща от група

...

Уелс и Швейцария поделиха точките в група "А"

Уелс и Швейцария приключиха наедно 1:1 в среща от група " А " на европейския шампионат.
След тъкмо четвърт час игра Кийфър Муур стреля рисково с глава под гредата, само че вратарят Ян Зомер избо топката в ъглов удар.

Пет минути по-късно Фабиан Шер също опита да осъществя гол с глава, само че Дани Уорд нямаше проблеми при отразяване на удара.

В последните минути на първата част на два пъти Хари Сеферович беше покрай разкриване на резултата в срещата в Баку.

След почивката по-организираната игра на " кръстоносците " продължи и в 49-ата минута Бреел Емболо се разписа след асистенция на Джердан Шакири.

Последваха нови мощни мигове в интерес на Швейцария, само че до второ попадение във вратата на " драконите " не се стигна.
В 74-ата минута Джоузеф Моръл центрира от корнер и Кийфър Муур с глава възвърне равенството в дуела.

Пет минути преди приключване на постоянното време попадение на резервата Марио Гавранович вярно беше анулирано поради засада след консултация с видео помощник рефера.

В 90-ата минута Бреел Емболо стреля рисково, само че Дани Уорд още веднъж беше на своето място и отби кълбото в ъглов удар.
Източник: cross.bg