Убедителни победи в 14-ия кръг записаха водещите отбори във Втора

...

Убедителни победи за водещите отбори във Втора лига на МФЛ-Варна

Убедителни победи в 14-ия кръг записаха водещите тимове във Втора лига на МФЛ-Варна.

``
Лидерът Grey goose надигра с 3:1 FC INTERSTARS и записа 13-ия си триумф в конкуренцията. Тони Атанасов даде задатък на " сивите гъски " в шестата мин., а Иван Славов изравни в деветата. Стефан Николов в 23-ата  и Тони Атанасов в 39-ата мин. оформиха крайния резултат за водача в подреждането.

МФК TNT разгроми с 6:0 МФК Владислав. Любопитното е,че всички голове паднаха през второто полувреме. Хеттрик за триумфа на " динамитите " означи Данаил Димов (22, 28, 40), а по един път точни бяха Радослав Йорданов (31), Никола Иванов (35) и Деян Стоянов (37).

МФК Pulse би с 4:0 АФК Албион. Третите в класирането организираха посредством Дейвид Холусорми в 4-ата минута, а всички останали попадения паднаха най-после. Два пъти се разписа Красен Георгиев, а крайното 4:0 оформи Димитър Пенчев.

Четвъртият в подреждането Сони-М записа победа с 6:3 над МФК Хищници. Йордан Николов откри резултата с 19-ия си гол за сезона, с който е водач при реализаторите на Втора лига. Илиян Илиев удвои в 9-ата мин., само че Диан Найденов понижи разликата в 15-ата. Симеон Тодоров направи 3:1 а Петър Величков още веднъж понижи за " хищниците ". До края на полувремето Симеон Тодоров повиши на 4:2, а при започване на втората част Валентин Иванов направи 5:2. Атанас Василев вкара трети гол за своите, само че Симеон Тодоров оформи крайното 6:3 малко преди последния съдийски сигнал на дуела.

АФК Абослют Варна записа първата си победа в това състезание, откакто надигра МФК Ботев-18 с 5:0. Бертан Рахим вкара два гола за снвоя отбор, а по-веднъж точни бяха Александър Ангелов, Кенан Хюсню и Здравко Великов.