U15 и U17 на "Ботев" /Враца/ премериха сили на с

...

U17 и U15 на Ботев /Враца/ записаха победа и загуба срещу Септември в София

U15 и U17 на "Ботев " /Враца/ премериха сили на с връстниците си "Септември " /София/ през днешния ден.
U15 на врачани претърпя тежка загуба с 0:5 от домакините. Мачът стартира с положения пред двете порти, само че софиянци лишиха дуела от конспирация за десетина минути в средата на полувремето с 3 бързи гола, третият от които беше автогол на Теодор Димитров. В края на полувремето нова неточност в отбраната докара до 4:0. През втората част домакините смениха целия си тим и играта се водеше най-вече в центъра. След безредие в пеналта на гостите падна и последният гол за заключителното 5:0.
При U17 "Ботев " се наложи с 3:0 над столичани. Двубоят бе равносилен до 30-та мин., само че гостите поведоха с попадение на Иван Велчев, а след чудесна контраофанзива през центъра на отбраната се стигна до 2:0 с прецизен шут на Ангел Дойчинов. Постепенно отборът на Любен Любенов взе самодейността, като в края на полувремето бе анулиран гол на врачани поради нарушаване. След почивката Валентин Георгиев-Джони вкара за крайното 3:0 с добавка.
Източник: bulnews.bg