ЦСКА записа най-убедителната си победа от началото на сезона в

...

ЦСКА записа най-изразителния си успех

ЦСКА записа най-убедителната си победа от началото на сезона в първия си мач след раздялата с треньора Люпко Петрович. " Червените " бяха водени от Добри Митов и надвиха с 4:0 над Витоша (Бистрица) на своя стадион " Българска войска ". Тони Уот, Раул Албентоса, Кристиян Малинов и Евандро бяха точни за триумфа.

Срещата стартира с напън на " алените ", които поведоха още в 4-ата минута. Греъм Кери шутира не доста мощно от 21-22 метра, Кацарев не се намеси безапелационно и мазета в краката на Тони Уот, който с добавка направи 1:0.

ЦСКА стартира да реди обстановка след обстановка пред вратата на Витоша и вторият гол не закъсня. В 19-ата минута Кери центрира от корнер, а Раул Албентоса вкара с глава за 2:0.
Източник: fakti.bg